Duyurular

TÜRK DÜNYASI FİLMCİLER ÇALIŞTAYI 17-19 ARALIK 2019 TARİHLERİNDE İSTANBUL'DA YAPILDI

Türk Dünyası Sinemacılar Çalıştayında önemli Kararlar alındı. Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Organizesi Avrasya Kültür Sanat Derneği ve Türk Dünyası Sinemacılar Birliğinin Proje ortaklığında Kültür Bakanlığı Sineme Genel Müdürlüğü himayesinde, Beyoğlu Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ’nin katkılarıyla SE-SAM,FİLM-SAN vakfı, Avrasya Türk Dernekleri Federasyonunun Desteklediği , Türk Dünyası Sinemacılar Çalıştayı Türk Dünyasının 13 Bölgesinden 27 katılımcı ile Akgün Otelde gerçekleşti.

2. TÜRK DÜNYASI FİLM HAFTASI FİLM GÖSTERİMLERİ 17- 18 -19 ARALIK 2019 TARİHLERİNDE İSTANBUL'DA YAPILDI

Türk Dünyasından ödüllü Filmlerin Gösterimi büyük ilgi gördü. Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu, Avrasya Kültür Sanat Derneği ve Türk Dünyası Sinemacılar Birliğinin Müştereken Organize ettiği Kültür Bakanlığı Sineme Genel Müdürlüğü himayelerinde, Beyoğlu Belediyesi ve İBB Kültür AŞ’nin katkılarıyla SE-SAM, FİLM-SAN vakfı, Avrasya Türk Dernekleri Federasyonunun Desteklediği Türk Dünyasından Ödüllü filmlerin Türk Dünyası Film Haftası Film Gösterimleri 17- 18 -19 Aralık 2019 Tarihlerinde İstanbul’da İBB Ali Emiri Kültür Merkezinde yapıldı.

TÜRK DÜNYASI BELGESEL FİLM FESTİVALİ NİĞDE GÖSTERİMLERİ” GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu’nun organize ettiği ve Üniversitemizin proje ortağı olduğu ve ev sahipliği yaptığı “Türk Dünyası Belgesel Film Festivali Niğde Gösterimleri” programı yoğun ilgi gördü.

TÜRK DÜNYASI 4.BELGESEL FİLM FESTİVALİ AZERBAYCAN GÖSTERİMLERİ YAPILDI

Azerbaycan Devlet İnce Sanat Üniversitesi Ve Hedef Eğitim kurumlarında dereceye giren filmleri yüzlerce sanat sever izledi. Türk Dünyası 4.Belgesel Film Festivali Gala Ve Ödül Töreni 05 ekim 2019 tarihlerinde İstanbul Trt Tepebaşı stüdyosundan canlı yayınlanan programda 2019 yılı ödülleri sahiplerini buldu.

TÜRK DÜNYASI 4. ULUSLARARASI BELGESEL FİLM FESTİVALİ VE BELGESEL FİLM YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Gala Gösterimi ve Ödül Töreni TRT tarafından Canlı Yayınlandı 9 Ülke 9 Şehir Sloganı ile bu yıl 4. sü düzenlenen Türk Dünyası Belgesel Filim Yarışması sonuçları açıklandı Gala gösterimi ve ödül töreni TRT Avaz tarafından canlı yayınlandı

TÜRK DÜNYASI 4.BELGESEL FİLM FESTİVALİ VE YARIŞMASI HEYECANI SÜRÜYOR

Gala Ve Ödül Töreni 05 Ekim 2019 Saat 19.00 da Trt Tepebaşı Stüdyosunda Dereceye giren filmler ‘9 ülke 9 Şehir Bir Festival’ sloganı ile Türkiye , Azerbaycan , Kazakistan , Kırgızistan , Özbekistan , Makedonya ,Macaristan , Bosna Hersek ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde binlerce sanat severle buluşacak .

TÜRK DÜNYASINDA 2019 YILI BELGESELİNİ SEÇİYOR

Türk Dünyası Belgesel Film Festivali ve Yarışması Müracaatları devam ediyor Öğrenci ve Profesyonel Kategoride Yapılacak Yarışmalara www.turkbelgesel.com Sitesindeki Müracaat Formu Doldurularak Yapılmaktadır.

Türk Dünyası 1.Gazeteciler Şurası 350 Gazetecinin Katılımıyla Yapıldı

Türk Dünyası 1.Gazeteciler Şurası 350 Gazetecinin Katılımıyla Yapıldı

Popüler Haberler

Türk Dünyası'nın Kalbi Niğde'de Attı


Türk Dünyası Belgesel Film Festivali ve Yarışması´na başvuruda son 7 gün


Türk Dünyası 2. Belgesel Film Festivali Bakü'de düzenlendi


2. Uluslararası Türk Dünyası Belgesel Film Festivali'nde Ödüller Sahiplerini Buldu


Türk Dünyası Yılın Belgeselini Seçiyor


Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır.

Popüler Kelimeler